Dovolená v Chorvatsku splní mnohá očekávání o ideální dovolené

Většina turistů navštěvuje Chorvatsko především kvůli krásnému klimatu a křišťálově čistému moři. Jaderské moře je jedno z nejkrásnějších na světě a je ideálním místem, kam vzít rodinu na dovolenou. Oplývá bezpočtem ostrovů a pláží a je nevyhnutelnou letní destinací pro celou rodinu.

Ubytování v Chorvatsku

Vzhledem k tomu, že Chorvatsko je jednou z předních destinací ve Středomoří, oplývá ubytovacími zařízeními pro každého. Můžete si využít ubytování apartmány Chorvatsko u místní rodiny, kde se vám dostane špičkového hostitele a autentického zážitku. Takové ubytování si snadno naplánujete na webu ubytovanivchorvatsku.cz. Web dispinuje tisíci možnostmi ubytování v Chorvatsku s kontakty přímo na majitele objektů.

Ostrov Pag jako top letní destinace

Ostrov Pag je z mnoha důvodů jednou z nejlepších destinací pro rodinnou dovolenou. Je to jeden z mála ostrovů v Chorvatsku, které jsou spojeny mostem, takže je velmi dobře napojen na dálnici, proto se můžete snadno vydat autem do Chorvatska.

Ostrov Pag je nejčlenitějším ostrovem na Jadranu s nejdelším pobřežím. Je bohatý na atraktivní přírodní prvky a má středomořské klima s dlouhými slunečnými obdobími. Jemný štěrk a písek rozptýlené podél křišťálově čistého moře, vytvářející nespočet pláží jedinečné krásy.

Město Pag je centrálním místem na ostrově, kde stále můžete vidět výrobu soli starým procesem sušení v malých hliněných bazénech, ve kterých je umístěno moře, a tento proces je dnes velmi atraktivní pro všechny turisty. Kromě samotné autenticity jsou slánky také krásným motivem pro focení. Je to také město slavné pažské krajky, která byla pěstována po staletí a toto specifické řemeslo je stále k vidění v ulicích města. Kromě starých řemesel se zde koná pestrý letní karneval, který si užijí malí i dospělí.